Aby zgłębić genealogię swego rodu bądź w celach zn...
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

Aby zgłębić genealogię swego rodu bądź w celach znalezienia...

Opis:

Aby zgłębić genealogię swego rodu bądź w celach znalezienia krewnych oraz informacji o przeszłości rodziny poszukujemy korzeni , tworzymy drzewa genealogiczne .
Na zlecenie prowadzimy poszukiwania spadków oraz spadkobierców, kompletujemy niezbędną do postępowania sądowego dokumentację metrykalną, a także w razie konieczności występujemy przed właściwym sądem spadku w charakterze świadków na okoliczność przeprowadzonych poszukiwań genealogicznych . Obszar naszej działalności stanowią poszukiwania genealogiczne związane z Holocaustem (poszukiwania osób, które przeżyły Holocaust, lub dowody zgonu podczas Holocaustu, itp.), które wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i na potrzeby sądowych postępowań spadkowych.
Określanie pochodzenia ewolucyjnego, badania DNA określają pochodzenie etniczne - przykładowo, możemy stwierdzić, że mężczyzna lub kobieta, która dała początek linii reprezentowanej przez badaną osobę, żyła około 15.000 lat temu na Bliskim Wschodzie. W zakresie genealogii odbiorcami naszych usług są zarówno klienci indywidualni jak i kancelarie adwokackie oraz firmy genealogiczne.
Dostarczamy dokumentacji potrzebnej do uzyskania Obywatelstwa Polskiego . Za naszym pośrednictwem możecie Państwo uzyskać dostęp do archiwów , nie tylko polskich, ale także do wszystkich tych znajdujących poza granicami naszego kraju .
Zapraszamy do fascynującej podróży w przeszłość – www.herb.pl


Piotr Szmyt([email protected])
Data dodania do starego serwisu: 2007-07-23 10:42:43

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Przeniesione ze starego serwisu - statystyki ogłoszeń
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 50
Miejscowość: Polska / Brak Danych
Oglądalność ogłoszenia:6975
Dodane: 2007.12.18